Praca,

Nic się nie dzieje przez przypadek – Agnieszka Kaczor – artystka, wokalistka i aktorka

26 sierpnia 2019

Zróbcie sobie mocną kawę, bo zapraszam was, razem z Agnieszką Kaczor, w podróż do Teatru Muzycznego w Gdyni. Wyobraźcie sobie, że zasiadacie razem z nami w sali baletowej Teatru. Tam przez okno wpatrujemy się w morze i słuchamy opowieści Agnieszki Kaczor. Aktorki, wokalistki, organizatora wydarzeń kulturalnych, impresario i przewodnika po Teatrze Muzycznym oraz mądrej życiowo kobiety. Agnieszka Kaczor spędziła trzydzieści lat na scenie, a teraz nadszedł czas zmiany. Rozmawiamy o tych zmianach, patrząc w przeszłość i przyszłość. Mówimy o trudnym pożegnaniu z pierwszym domem, ale też o rzeczywistych zmaganiach związanych z zawodem aktora. Zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawego podcastu.

Kasia Michałowska

Więcej o Agnieszce Kaczor:
https://bit.ly/2PdhA6J
https://bit.ly/30zR2gS
https://bit.ly/2zoYL5q

Ważna książka dla Agnieszki Kaczor: https://bit.ly/2Zs0K3I

Piosenki śpiewane przez Agnieszkę Kaczor:
https://bit.ly/30xOdgn
https://bit.ly/2MBuIAl
https://bit.ly/2NxeEPE

Po wysłuchaniu podcastu, jestem przekonana, że zachęcisz się, by odwiedzić Teatr Muzyczny w Gdyni. Tu można kupić bilety na niesamowite spektakle: https://bit.ly/30BCHkm

Ciekawe myśli z rozmowy:
Teatr jest moim pierwszym domem.
To czego możemy być w życiu pewni, to zmiana.
Ważne jest przeżywanie kariery z perspektywy jej końca.
Praca w teatrze nie jest dla każdego. Albo się ma misję do spełnienia, albo się przychodzi do pracy.
Uważam, że teatr tworzą ludzie.
Zmiana jest trudna, ale ważniejsze jest to, by nie stać w miejscu. Ważne jest to, by lustro mówiło mi codziennie, witam cię!, życzę dobrego dnia.
Młody wygląd w teatrze nie pomaga: byłam za młoda, aby grać stare, a za stara, aby grać młode.
Mam ufność w to, że nic złego mnie nie spotka. A jeśli spotka mnie coś złego, to z jakiegoś powodu, bo mam się czegoś nauczyć.
Rodzice mnie nauczyli, że trzeba się czemuś poświęcić. A jeśli dostanę za to wynagrodzenie, to znaczy, że jestem w raju.
Kiedyś myślałam, że gdy uszczęśliwię świat, to będę szczęśliwa. Teraz odkryłam, że to ja muszę być szczęśliwa, by świat dookoła mnie był szczęśliwy.
Nie chcę spędzić reszty życia nad zastanawianiem się nad tym, co by się wydarzyło „gdyby”. Szkoda na to prądu i energii życiowej.

Jak możesz słuchać podcastu?

Możesz słuchać na tym blogu.

Ale możesz też słuchać nas na dowolnym odtwarzaczu mp3. Plik powinieneś pobrać z tego bloga, a następnie wgrać go na swój odtwarzacz.

Z wygody polecamy ostatni sposób, czyli słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Robimy podobnie i jesteśmy zadowoleni, ponieważ ulubione podcasty można mieć ze sobą, by słuchać je w każdym miejscu i dowolnym czasie.

Śledź podcast Stacja zmiana na: iTunes | Android | SoundCloud | Twitter | Overcast |  RSS | Spotify | YouTube

Prosimy, oceń nasz podcast

Jeżeli zechcesz nam w jakiś sposób podziękować za naszą pracę, najlepszym sposobem, będzie pozostawienie opinii w iTunes.

Dzięki temu, że to zrobisz, podcast Stacja Zmiana będzie widoczny i ułatwi nam docieranie do słuchaczy.

Możesz to zrobić klikając na linka poniżej:

-> Link do podcastu w iTunes

Transkrypcja:

wkrótce

Scroll to top