KTIP

Kreatywne wow!

Czy pracuję w firmie, gdzie kreatywność jest ważna? Czy jestem kreatywny? Czy mój lider robi wszystko, by rozwijać kreatywność zespołu? Podobne pytania zadaje Kasia, a następnie dzieli się refleksją związaną z kreatywnością zespołu.

Dlaczego warto zrezygnować chociaż na chwilę z zadawania pytania “jak?”, a w zamian powiedzieć “wow!”. By się dowiedzieć, posłuchajcie tego podcastu.

Na sam koniec wyzwanie, by przez dwa tygodnie eksperymentować mówiąc “wow!” na pojawiające się pomysły w waszych zespołach.

Kasia przywiozła wiele przemyśleń z konferencji The Global Leadership Summit w Warszawie i z pewnością jeszcze dużo o tym kiedyś opowie.

Konferencja GLS: http://bit.ly/2k2T9JR

Więcej o kreatywności w szybko zmieniającym się świecie od Fredrika Häréna: http://fredrikharen.com/

Andy Stanley Leadership Podcast: http://apple.co/1lbUEsQ

Jak możesz słuchać podcastu?

Możesz słuchać na tym blogu.

Ale możesz też słuchać nas na dowolnym odtwarzaczu mp3. Plik powinieneś pobrać z tego bloga, albo z SoundCloud a następnie wgrać go na swój odtwarzacz.

Z wygody polecamy ostatni sposób, czyli słuchanie podcastów na swoim smartfonie. Robimy podobnie i jesteśmy zadowoleni, ponieważ ulubione podcasty można mieć ze sobą, by słuchać je w każdym miejscu i dowolnym czasie.

Śledź podcast Stacja zmiana na: iTunes | Android | SoundCloud | Twitter | Overcast |  RSS | SpotifyYouTube

Prosimy, oceń nasz podcast

Jeżeli zechcesz nam w jakiś sposób podziękować za naszą pracę, najlepszym sposobem, będzie pozostawienie opinii w iTunes.

Dzięki temu, że to zrobisz, podcast Stacja Zmiana będzie widoczny i ułatwi nam docieranie do słuchaczy.

Możesz to zrobić klikając na linka poniżej:

-> Link do podcastu w iTunes

Scroll to top